BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Pozovite me jednoglasno da uredim Srbiju
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 28, 2024 4:25 am

» Vest dana!
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod Provokatorka Sre Apr 24, 2024 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
O smislu dugog življenja na Zemlji Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

Ko je trenutno na forumu
Imamo 5 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 5 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 O smislu dugog življenja na Zemlji

Ići dole 
+3
Beng_Beng
_MaNiaC_
flyingjoymaker
7 posters
AutorPoruka
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptyPet Sep 30, 2011 12:16 pm


Da bih navukao filozofe i filozofkinje (još radje) na razmišljanje o smislu postojanja životinje „čovek“, nadjoh da je bolje navući ih postepeno, preko teme:

Smisao dugog življenja na Zemlji

Dakle, ko bi rado živeo zdrav, inteligentan, telesno privlačan
99,
ko 999,
a ko 9 999 godina na Zemlji?

Ili ima i takvih koji bi pristali na to da ne umru do kraja postojanja Suncevog sistema.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
_MaNiaC_

_MaNiaC_


Reputation : 0
Datum upisa : 21.09.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptyPet Sep 30, 2011 11:42 pm

Mislim da je i ovo 99 godina mnogo i da to dosadi...Jer ako chovek ne uspe da promeni,barem,sebe za vreme svog zhivljenja,onda je dzaba i zhiveo...
Ukoliko chovek umre "instaliran" normama i shvatanjima danashnjeg zhivljenja,dzaba je umro...
Nazad na vrh Ići dole
Beng_Beng

Beng_Beng


Reputation : 0
Datum upisa : 01.10.2011
Godina : 35

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 01, 2011 5:53 am

Saljem poruku da bih slao pp. Tako kazu. Pozz
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 9:03 am

Nema filozofa affraid
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 9:18 am

Nastavljamo, znaci, duskusiju o besmrtnosti. Niko razuman, fjm, ne bi voleo da zivi vise od 99. Pa ni toliko. Manijak je dobro rekao, vazan je jedino kvalitet zivljenja.
Razmisli malo, o besmislu da se sve sto (u)radis u toku zivota, moze ponoviti i ponavljati ...do beskraja, do trenutka kad osetis zasicenost. A, zasicenost je neminovna posledica beskrajnog ponavljanja.
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 9:22 am

moja baka koja ima 96 god slaveci svoj rodjos
rece mi lane
fala radosnice moja da bakica poyivi jos ovoliko
pa nek ide yivot
xaxaxax
toliko oo godinama Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Lela

Lela


Reputation : 0
Datum upisa : 12.08.2011
Godina : 45

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 9:29 am

Moja baka je govorila da je dug zivot kazna, a ne blagoslov. A, zivela je 94 god.
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 9:31 am

A moja kaže :,, Davala- ne davala uvenućeš" Razz Razz Razz
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 9:46 am

u starosti malo ko vidi smisao zivota uopste, a kamoli smisao dugog zivljenja:
telo slabo, a duh nikad nije ni bio jak pa - nestanu svi razlozi.
I onda baba kaze da je dug zivot kazna.

medjutim, ...

gogo




Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 9:59 am

FJM@ OVO TI JE KULTNA REČENICA- naučiću je napamet i citirati te u prigodnim situacijama, dankeee! king
Nazad na vrh Ići dole
wucicca

wucicca


Reputation : 0
Datum upisa : 11.08.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptySub Okt 15, 2011 10:08 am

fly u pravu si Very Happy
moja baka ima duxa zivljeg neg ja neki put
msm zena zivi na relaciji LA - Bgd
a meni bi to bila kazna dok je njoj
i dalje interesantno Very Happy

kad porastem ocem da sam kao moja baka Mara Smile
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptyPon Okt 17, 2011 8:32 am

Moja bakuta isuviše je mlada, ima tek 70-i koju...Ponekad bih tu pomirljivost koju nose godine, pozajmila od nje, da se može...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji EmptyPon Okt 17, 2011 8:36 am

Moja je imala 92 umrla je prošle godine , bistra...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





O smislu dugog življenja na Zemlji Empty
PočaljiNaslov: Re: O smislu dugog življenja na Zemlji   O smislu dugog življenja na Zemlji Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
O smislu dugog življenja na Zemlji
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» O smislu reci
» o smislu postojanja zivotinje "covek"

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: Online Dnevnik
-
Skoči na: