BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
BeogradCafe freedom
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

BeogradCafe freedom

Dobrodošli na BeogradCafe freedom - Vaš internet početak
 
PrijemPrijem  dijetadijeta  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  
korekcija ishrane u skladu sa mogućnostima i navikama
Free Page Rank Tool
Zadnje teme
» Pozovite me jednoglasno da uredim Srbiju
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 28, 2024 4:25 am

» Vest dana!
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod Provokatorka Sre Apr 24, 2024 10:03 pm

» Đuro Bilbija: Čoveka stvorio „Supermozak“
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pon Apr 15, 2024 8:20 pm

» Ich bin intelligenter als Künstliche Intelligenz und Allgemeine Künstliche Intelligenz
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Sre Apr 10, 2024 3:52 am

» I am more intelligent than AI and AGI
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Ned Apr 07, 2024 10:53 pm

» Ja sam inteligentniji od AI i AGI
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pet Apr 05, 2024 5:10 pm

» Was Künstliche Intelligenz weiß nicht
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 27, 2024 4:48 am

» Šta Veštačka inteligencija (Artificial Inteligence) ne može?
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 26, 2024 10:12 am

» Teil 10: Portion der Energie mit der Identität
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 10:32 am

» Teil 9: Über die Aktionen und Produkte des Gehirns
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pon Mar 25, 2024 12:59 am

» Teil 8/B: Gravitation als Magnetismus durch Sphären
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 24, 2024 1:19 am

» Teil 8: Gravitation als Magnetismus durch Sphären - A
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Sub Mar 23, 2024 9:08 pm

» Hierarchie der energiemateriellen Manifestationen des Absoluten
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 10:17 am

» Hijerarhija energetsko-materijalnih ispoljenja Apsolutnog
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pet Mar 22, 2024 2:29 am

» Плац 837м2: 200м зрачне линије од самог центра Врања.
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Sre Mar 20, 2024 7:14 pm

» "James Webb" for looking into empty skulls
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:40 am

» „James Webb“ für den Blick in die leere Schädel
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Ned Mar 17, 2024 2:38 am

» „James Webb“ za pogled u prazne lobanje
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Čet Mar 14, 2024 6:57 am

» Milliarden Sterne bedeuten Milliarden Zivilisationen
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 9:01 am

» Milijardi zvezda znači milijardi civilizacija u Kosmosu
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Uto Mar 12, 2024 7:17 am

» DENTI PER TUTTI
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Uto Feb 20, 2024 9:38 pm

» Dijagnoza bolesti civilizacije 2024. – Šifra 13847
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 16, 2024 10:09 pm

» Wie der Kosmosm entstand - Mensch und Gott durch Yoga
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Ned Feb 04, 2024 4:00 am

» Kosmos, čovek, samadhi i Bog
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Sub Feb 03, 2024 9:25 pm

» Kako je nastao Kosmos 11. deo;
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Pet Feb 02, 2024 1:05 am

» Kako je nastao Kosmos 9. deo
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 8:24 pm

» Kako je nastao Kosmos 10. deo
Blog kamijondzije Hariza  Emptyod flyingjoymaker Čet Feb 01, 2024 12:16 pm

Ko je trenutno na forumu
Imamo 6 korisnika na forumu: 0 Registrovanih, 0 Skrivenih i 6 Gosta

Nema

Najviše korisnika na forumu ikad bilo je 60 dana Čet Feb 01, 2024 6:56 pm
forex
Forex Detaljni vodic po svijetu Forex-a, najveceg svjetskog finacijskog trzista. Uz osnovna objasnjenja o tome sto je Forex i o njegovim principima, naci cete i detaljna objasnjenja za trgovanje s numerickim primjerima. Na poklon svim posjetiocima besplatni software za pracenje globalnog trenda.

 

 Blog kamijondzije Hariza

Ići dole 
+2
SovicaPlava
blue mandarin
6 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyČet Sep 29, 2011 1:59 am


Iako sam ozenjen ima vec tri godine da sam zaljubljen i ne mogu voliti nesto moju Aidu kako treba.Svaki puta kada se vratim sa puta koji obicno dugo traje kao i svakom kamiondziji znam, znam, po mirisu i pogledu da ona drugog voli i ljubi i ima seks.A neka i treba jer ja je ne zelim vec tri godine.Nije mi stalo.Ne bi reko da je neatraktivna ali umrlo je nesto i gotovo i njen poljubac ko da bi se stolicom ili casom ljubio- nista, ne znaci mi bas nista.

Razmisljo sam i to mi je zao da nisam nastavio da je volim.I to me najvise muci moja nezeljenje da je volim jer je aman bas dobra zena.Zasto i kako je to umrlo nemam ja vama to pojma reci.Nikada je nisam varo.Jednom sam se zazljubio i to fatalno bez fatanja.

Sto je strasno.Jer tu drugu zenu ja sam samo na sliki vidijo.I mozes se zvati, mislim,sve to sto prozivljavam - internet ljubav- prema meni samom.Ali bas prema meni.I eto kada mi ne treba ta zena u koju sam se zaljubio nego sam otkrio da treba imati zenu koja ti treba i nju volit, ja je imam i lijepe momente aman za sjecanje, lijepu proslost i opet ne mogu da je volim!Presuhlo skroz.

Od kako se otvorio taj ambis u meni ja kao da znam sada kako treba volit zenu. A vezan sam za pogresnu a onu koju bi htijo je bila i ostala nedokuciva.U Ukrajini sam htio potucat jednu kurvu, tamo ih imas na lopate.Moram uvjek provjerit kamion da mi se nije zaljepila neka, poslije te optuze za krijumcarenje ljudi ili za prodaju prostitutki.Mora cojek biti oprezan.Jedan jaran koji za Rusiju ide ima i dozvolu za revolver.Iz samoodbrane- ne, ne, ne od prostituki ba, nego od lopova i krijumcara.Evo da se vratim na temu- Nisam mogo ni kurvu.A to je zato sto sam umislio da mora postojat jedna za mene krojena zena.drndam ga ja.Sto i mi muskarci ne bi htjeli voliti i biti voljeni i biti romanticni.Najmanje sve to mozes ocekivat od jednog kamijondzije.

Samo ja sam iskren a iskrena je i Aida- ja je svake nedjelje kad sam odsutan pozovem i pitam- Os mi dat razvod?Ona kaze- Necu.Onda me ona pita; jesi li jos zaljubljen? ja joj kazem: nisam!! samo me ti pusti -onda ona kaze: De Harize ne lazi ! Pricacemo kad dodjes.

Ali ja se onda trudim da ne dolazim i da je ne vidim. Izmisljam poslove i rute.A kada je vidim ona mi tvrdi da je to takav zivot.Da ce sve to proci. Cak i njena svrljanja i eto da smo mi najbolji bracni par koji je po zemlji hodo.Bracni drugovi koji sve znaju jedno drugom i jos se pobili nismo i da smo dobri.I jeste to tako i ubjedi me za dan, dva.Zatim ja ko,ko da mi sipaju nesto u oci, neki serum zivotne istine- pogledam je dok spava, hladna; ona ne hrce nego nako sisti, gledam joj ledja i liniju vrata i cudim se da mi nista ona vise ne znaci i da mi se ne bi na nju digo ni da je posljedni dan na zemlji svih nas. I ja se vratim onom mom ambisu.I znam da je to ljubav i da se tako voli i kako bi trebo volit i biti voljen.I hocu da nestanem pred padanje u san.Hocu da nestanem jer se moram u pogresnom svjetu probudit.



eto moj blog- za danas...
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyČet Sep 29, 2011 2:04 am

ja se izvinjavam ali sam nesto usitnijo slovca.. pa ko dobro ne vidi a ne mogu naci kako to da popravim...
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyČet Sep 29, 2011 5:04 am

Tako ti je to kad se ne razbiraš u žene...
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyČet Sep 29, 2011 6:35 am

a kako sej a to ne razumijem u zene? aj molim te objasni mi jednom zauvjek jer to mi je posljednje i sestra rekla ali nije znala pojasnit!!crknucu...matere mi..
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPet Sep 30, 2011 1:25 am

Internet ljubav je velika i opasna emocija bas ko u stvarnom svijetu -ljubav.Razmisljo sam ja. Internet nije sam odraz u zrcalu stvarnog svijeta nego vidijo sam ja i osjetio, ziva stvar, materija kao sopstvena svjest i savjest.Ima tu manipulacija, laganja i utvara koje kakvi budala ko u stvarnom svijetu.
Zakljucio sam da je u pitanju samo drugi prostor i inetrpretacija prostora.Jer tamo prostor ne znaci razliku razliku u sahatima,nema stvarnog dana i stvarne noci samo kada kazes ti sam: odo spavat! ili evo me na liniji sam kao da si reko- jutro je!Isto mi se desilo sa osjecanjem.Kazes sam sebi: Zaljubio sam se.I kazes sam sebi : Necu da se odljubim.Internet ljubav je zbog prirode interneta ljubav bez prostora, bez vremena, nesto stalno i veselo, duhovni vasar koji ti dolazi po raspolozenju.
Kada si raspolozen kazes: Evo me ljubavi!Kada nisi, odjavis se bez svadjanja.A moze i sa svadjanjem.samo je to za one ljude koji svadjanjem hrane.Postoje zene i muskarci koje se tako preko interenta svadjanjem hrane i puste sve zlo i mrznju iz stvarnog svijeta u taj nevidjeni prostor u kojem se sve moze desit i buducnost nije sigurna ali je plastican osjecaj, ko da si ti stalno prisutan i odgovoran za njeno oblikovanje a ne moras to biti u ko u stvarno zivotu.To je bas zrcalo.
U obicnom zivotu moras biti i uglavnom jesi odgovoran a ne zelis to i ne vidis uvijek jasno gdje ides.A u interenet svjetu zelis biti odgovoran i za najvece glupostii jasno ti je gdje ides i zelis taj pravac.Sve je taman a dovoljno veliko da uvijek mozes nestati u svijetu anonime.
I u tom svijetu; ako cemo iskreno pisat, mi muskarci smo najvece barabe, lazovi i manipulatori.Bas ko i u stvarnom svijetu.Eno moja zena kada se svalerai dodje kuci, ide odma da se tusira, brblja o milion gluposti koje nikoga ne interesuje i udaljava se i skroz od mene da joj slucajno u oko ne bi pogledo.I znam da se stidi.Bar toliko nesto u njoj ima.A uvece, odem na pivo u klub i znam da je jaran moj, s kojim se znam jos iz osnovne skole, potuco Aidu ali...On dodje on meni kada se vratim tako sa posla, pa me zagrli- Pa dje si Harize!? Jel znas kako je dosadno brez tebe! Priljepi se ko us - to je to manipulatorsko i govno u njemu ko i umeni,kada lazemo unosimo se u lice.I pustio sam ga tako i prije jedno cetri godine reko sam mu ja- De ba, tuco sam i ja tvoju zenu pa ti se nisam ulizivo.Hos i mene??Od tada me izbjegava.
Kuci je je Aida prvo kukala - ubice se..Bacala se po podu kako hoce da umre od sramote. Ako odem kako ce ona zivjet bez mene.Bila tad slucajno moja sestra i kaze ona meni- tvoj zivot brate ali aman zaman jer cujes ti sta ona rece- Da ce umrjet od sramote i da ce se ubit.A ne pita ona, ni dje ces Harize? Ni kako ces Harize?Niti je rekla zao mi je Harize..oprosti mi..Ona misli samo sebe! Zivjela ljubav!!
I tu se ja posvadjam sa sestrom. Jedva sam obnovio nas kontakt.Moram vam priznat i da mi je tesko pao taj sestrin pogled a ako me iko zna to je ona..Ufff
A inace Aida mi je jos samo jednom napravila tu scenu o umiranju, ubijanju, rezanju vena.Moram priznat to mi je tesko i strasno.Saterala me u cosak a znam da nije to ona iz ljubavi.Da me voli ne bi ona tako.A da sam je volio ne bi ni ja onako.Mozda se poslije toliko godina braka dovatimo i mi muskarci i zene jedinoga sto preostane; investiranog vremena i sujete.Kako god, sve je to jedna velika laz.I njena i moja.
Eto i sad cu ja opet biti odsutan nekoliko nedelja. Budite pametni i gledajte dalje od onog sto vidite.Slusajte dalje od onog sto vam je receno.I mislite ostrije i brze od onog sto je vec osmisljeno.
Hari
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPet Sep 30, 2011 5:54 am


ma celu stvar ti ometa sestra!
nataknem je k`o kariku na karikar!

Zao mi te, brate, al` si ti prvi zgresio; sa komsinicom.
Sad ispastas i zbog toga sto si je jeb`o a i zbog toga sto je vise ne jebes?
jasno?

Nego, da nisi ti Ujgur? Posto su oni uglavnom Muslimani.
Tj. jos nisam cuo da se neki Kinez (konfucijanac, taoist, Budist, ...) zove Hariz.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 05, 2011 2:29 am

de ne sikiraj se ti za mene leteci..ja sam ko stjena, uvijek padnem na jednu stranu...vidis ti moje inspiracije za dubokoumne mudrachke izjave.

naso sam jednu pjesmu od jedne tamo i evo prepiso sam - znam da ce se ona ljutit zbog prava, 'ebala je sva autorska i neautorska ili mora prestat sa pisanjem i kurchenjem kako ona pise.reko sam joj: joj ti bi da pises, da si poznata da se cita a niko nista nemere prepisat.To se moze uporedit sa ovim- ja vozikam po cijeloj evropi i istocima i ukrajini, hocu da se zna da sam dobar sofer i da vozim sto vise i zaradjujem sto bolje al nikome necu robu dovesti..pa jel nije ili jeste?? i tu se ona malo ko raspichkila o intelektualnom dobru.nisam joj reko da sam neke njene pjesme mogo i ja napisat.e tako..a ova se zove po klasicnoj muziki ciji ja nisam ljubitelj ali mi pjesma prija (i iako je na ekavici razumijo sam najbolniji dio koji i vama svima zelim)





Krojcerova sonata



ples za bracni par i jednog stranca

ples za zenu bez muza i stranca sa muzikom na usnama

ples za zenu i pogled koji je smrtonosno sve rekao

ples za zenu i pogled koji mozda nista nije rekao, smrtonosan

ples za noz i vrisak

ples za zenu, noz i muza

ples noza u zeni

kada su zelje iznad nasih mogucnosti i

razocarenja su nepodnosljiva

-ples romanticnih strasti koje nisu vredne umiranja-

govore devojcice dvadeset i prvog veka

one jos ne znaju



ljubimo barem jednom do umiranja upravo zbog umiranja

Tolstoj je napustio dom pred umiranje

otisao od zene, od kuce, od romana

otisao na put

vozom, omiljenim mestom razgovora

omiljenim mestom dogadjaja u njegovim romanima

- u kupeu jedan ne moze izbeci uzdah drugog

u kupeu covek ne moze izbeci sebe -

u Astapovu je Tolstoja cekao kraj sonate

...to sam sve pomislila u duhu rane lirike dalekog istoka i videla

kako su povezana ta dva umetnika, da, videla sam

gluvonemog Betovena - tipkao je ritam, pevusio melodiju

gledao kroz prozor u kocije koje su odlazile, prolazile, besumne i

u noz za pisma je gledao, cekajuci poziv u drustvo,

koncert, mozda, sonata...

treperila je sonata u iscekivanju neceg neobjasnjivog

dolazak sredstva za prevoz iz naucne fantastike.

vremena kada se jos nije znalo o propustenim vozovima

a razvoj civilizacije zavisio od umetnickih dela.

 

 

ja kada satima i danima sjedim u ovoj mojoj soferskoj kabini iako ne slusam Betovena, znam da je klasicna muzika polifonijska ,medjutim rekli su mi da je Krojcerova sonata za violinu i klavir..meni je to tako ko ova moja kabina gusece.dva instrumenta.. ja i moj glas u kabini i ponekada radijo i cd i ne more se pobjec stvarno , nidje, niti ja mogu sici i napustit taj kamion.ko sto ljudi kada sjednu u voz ne mogu tek tako iskocit iz kupea ili iz koze.mozda se zato ona karenjinova bacila pod jedan.mozda je ludilo otudjenosti opasnije od bilo koje osamljenosti.obe znaju da sapucu.I usamljenost i otudjenje.Ali se u usamljenosti covjek zna i tjesit ali u otudjenju zna samo ocajavati.to mi tako zvuchi prirodno i tuzno.
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 05, 2011 5:36 am

noz u zeni me podseca da pitam (ne znam koga) zar je muskarac-ubica svoje zene toliko nemastovit da ne moze izfantazirati da je najbolji jebac na svetu, pa da je pusti da ide sa kojim drugim (losijim jebacem) hoce?

nemoj da pocnemo o otudjenja od sredstava i proizvoda rada; pa da tako dodjemo do otudjenja coveka.

A posto ni danasnji u kapitalizmu nemaju ni sredstva ni rezultate rada, onda je pitanje da li bismo jos crnje stajali da se uvek pravedno delilo?

Moj odgovor je vrlo jeben, ali ja mislim da bismo.

Ako neko na ovaj moj odgovor odluta u rasizam - sam je odlutao.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 05, 2011 6:41 am

e jadni moj harize i aida, sjebali ste se sami...bas mi nesto bese zao onog jadnicka sto ne pojeba i hariza pa da ima jednu crticu vise!

a sonata, tako se uklapa u konteskst cele price da ne znam odakle bi krenula sa analizom...spreda radi reda mozda ili...

ljubimo barem jednom do umiranja upravo zbog umiranja, pa ja sam svaki put umrla kad sam ljubila ba!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 05, 2011 8:03 am

Very nice ova ,,prepisana" pesma.
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 05, 2011 10:27 am

of sad sam se probudio sa nako nekom zunzarom u glavi.. kisica sipi..dugo je nije bilo...

ti leteci si covjek bez vjekova za sva doba!!



a zenama sta da kazem ja sad mudro a da to ne ispane glupo?jer kako god dofatice me se...ahaaaaaaaaaa pa kada me izkaznjavaju sto i skrivio nisam..

aj do citanja: liz, plaz, maz -djelite pamet i za sadaku jer se malo trazi a treba je puno -
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 05, 2011 12:05 pm

upecatljiva izjava (Harisa?) Hariza o coveku "... za sva doba." me "odnese" u Veneciju; do njenih drvenih temelja, sad vec u govnjivoj vodi okamenjenih.
za sva vremena tvrdih i smrdljivih.

jeb o asocijaciju, ali je takva!
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPet Okt 14, 2011 3:11 am

E jarani moji,opet sam razmisljo.

vidijo sam kako postavljate vidio ovoga, onoga,te one njega i raznih pod razno te sta ko slusa, ko ima kakav ukus i cijoj se umjetnosti divite.I vidim ja da se svi nesto sastajete ispod ti videa i slika..ko da su u muzeju napravili caskalista -ispod cuvenih djela i one klupice gdje se obicno sjedi da se gleda umjetnost i o naslikanom meditira -izgleda se igra domino, pije kahvica, suce rakija, prdi se , pjeva se.. i tako to .. sastajete se ispod umjetnickih djela i kobajagi svi znaju sta je htjeo Kandinski da kaze pa nezainteresovano se sprdate o svemu zivotnom a ta umjetnost npr. Matis vas gleda sa zida i mnogi nemaju totalno nokakvog pojma ko je bio taj covjek ..vidio i fotografije su postale mjesto susretanja za pametne i budale, za zaljubljenje i neljubljenje, prijatelje i neprijatelje....to je ko da ja vise ne znam da tumacim ni jedan znak pokraj putacak ni onaj za ogranicenja brzine nego krenem da se dogovaram sa mojim jaranima iz firme ispod kojeg cemo sjest, popit i sta pojest na ovom drumu zivota jer dug je drum i uglavnom smo sami u usmrdjelim kabinama.I dok se nasi kamijoni odmaraju, kabine luftaju mi se tako sprdamo i krkendacimo ispod jednog znaka na kojem pise 60 i niko ne zna da ga protumaci.A oni koji znaju ne mare.A oni koji mare budnu brzo ucutkani.

I jos sam razmisljo i opet pozovem Aidu-Os mi dat razvod? kaze ona meni - znas Harize ides mi na kuru - HOCU! dajem ti razvod.. i ja njoj kazem - E ne mere!! Sta ti mislis da ti mozes igrat samo kad se tebi oce..E sad ti ja ne dam!!jep se..



A jes i sva ova kriza je izmisljenja. Mogu vam reci da se vlast skroz prebacila u finansijski sektor a vlade se ponasaju ko policajci.Zato nam bankari kroje zivote.U sustini sjedimo sjebani u feudalnim odnosima sa bankama koje apsolutno raspolazu nasim firmama, direktorima, osiguranjima, bolnicama , racunima, partijama... RobovI..robovi eno znam i neke akademike za koje kazem da su gori robovi od mene jer su studirali da budu robovi...ucili da budu necija papuca...
Nazad na vrh Ići dole
Provokatorka

Provokatorka


Reputation : 7
Datum upisa : 16.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPet Okt 14, 2011 5:43 am

e mandarinko aj sad ispocetka...
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPet Okt 14, 2011 11:43 am

ej Provokatorko a stoooooo bona?? Kad sam ja sve sa puno ljubavi napiso..Blog kamijondzije Hariza  3596227959
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPet Okt 14, 2011 8:27 pm


jeb`o bankare, kad ne moze benzin na veresiju?


:sva:


Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySub Okt 15, 2011 1:48 am

u tome je fora.. samo se ti zezaj al nece ni tebi bit sadake vidices jer ljudi ce placat prvo sve svojim parama sa kartice pa karticom placati samo kredite i kamatu na kredite pa poslije samo kamatu jer nikada nece moci placat kredit natrag i izgubice kuce a seljaci zemlju koju niko nece obradjivat jer se nece isplatiti bankama obradjena i zemlja i sve jer se ta rupa nece moci zacepit..i svi ce biti vlasnistvo nevidljive ruzne sile..sloja ljudi koji ce ostati nedodirljivi obicnom covjeku a covjek ce svoju glad pretvarat opet u nacionalizam , anarhizam i ubijat ljude koji nemaju nista s tim..eno pogledaj Grchka vlada se ponasa ko policajac u ime sile koja jede pare i ljude- oni samo drze sopstevni narod zauzdanim ..ali nemaju cak ni ko vlada moc o ekonomiji ili nad bankovnim sistemom niti nad najbogatijim slojem grka koji zivi na njihovoj grbaci a sklonjeni u inostranstvu....ali tako je svuda -samo se u grchkoj vidi a u drugim drzvama jos se ne vidi- i kod nas je to sve isto..problem na globalnom nivou koji nase drzave pokusavaju na nacionalnom da rijese..i.imamo svi mi sitne kriminalce za politicare koji cuvaju te nevidljive gadove...eto sta sam scio rec..
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySub Okt 15, 2011 5:08 am


ma ja sam oduvek siroma, i nece mi se nista promeniti kad propadne ceo svet.

A i ti se ne brini.
nakupuj zimske gume, pa ih vozi i leti.
a kad brodjes kroz Kazahstan napunis buradi bezinom samo za tebe i pici kuci da ufatis onu tvoju `di se jebe sa komsijom.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyNed Okt 16, 2011 12:49 am

znas kako. kad'se vratim i ako ih uvatim bas me briga -odo pecat!
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyNed Okt 16, 2011 1:19 am

Pdaaa, to donosi sreću u ribolovu!
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyNed Okt 16, 2011 1:53 am

riba najbolje grize od avgusta do novembra...a zavisi i od ribara..
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 3:09 am

Ma kamiondžije brke mogu da odole globalizaciji , nisu kod kuće opravdano usput svrate u svaku kafanu omse se , nađu neku tetu odvedu u motel , obiđu deo sveta štrasama , kad dođu kući sa parama svi ih vole Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:24 am

blue mandarin ::
riba najbolje grize od avgusta do novembra...a zavisi i od ribara..
Riba najbolje grize kada ima zube...Sve ostalo je stvar tatike, čak ne ni mamaca.
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:33 am

Hmm kad ću da naučim bre nešto...?! Smile
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:36 am

Da voziš kamion npr, to misliš? Eto to bi meni leglo kao melem na dušu...
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:38 am

Auf ponovo na polaganje može čamac?
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:39 am

Može paraglajder!
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:43 am

Uf ekstra može , to bi ipak kupio pre nego kamion Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:46 am

Mnogoooo dobra spravaaaa! Kada kupiš, daj krug!
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:51 am

Važi ali ja bih voleo onaj sa motorom ,što ne mora samo kad je vetar...
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 7:55 am

Pa naravno da msm na taj, mada me ni neprijatno iskustvo nije odvratilo od ljubavi ka tome...Instruktor u svojstvu vozača sedeo je ispred mene, okretao se i obraćao se povremeno, a ja sam mislila: ,,Oooo začepi krele, nažderao si se belog lukaaa!"
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 8:02 am

Uf beli luk i na nebu i na zemlji Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 11:24 am

ne treba vama ni kamion ni paraglajder nego vam treba - paralajzer- a mozda je i to dobra ideja, paralajzerom u rijeku i sokirana polusprezena riba samo ko kokice se zapracaka- ja uvjek pecam u gumenim cizmutinama...onima sto izgledaju ko deblji zeleni, kondomi do kuka.....
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyPon Okt 17, 2011 11:54 am

Nije loša ideja , odgovara da vidimo dal sovica oće da natakne gumenjarke Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyUto Okt 18, 2011 1:57 am

******evo nesto moje******

Poezija Blue Mandrain kao Performans -Konceptualno pirlitanje mislima uglavnom bitnog nesadrzaja zbog cega je Poezija samo ako ja kazem Poezija ko ne vjeruje njemu je pjesma sve svejedno.



partija tenisa





igrale tenis dvije teniserke na

teniskom terenu sa teniskim lopticama i teniskim reketima preko

teniske mreze kada pita jedna drugu: mozemo li brze?

kaze druga :mozemo! aj ti prva kreni!

igraletenisdvijeteniserkenateniskomterenusa

teniskimlopticamaiteniskimreketimaprekoteniskemreze

kadapitajednadrugu:mozemolibrze?kazedruga:mozemo!ajtiprvakreni!

ah.............................................uh

auu....................................... oh

huuu............................................hu

eeh...............aaaaaaaah

ooooooooo....................................................hu



ccc

ccccccccc







cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyUto Okt 18, 2011 4:14 am

Ove se zaigrale pa odigrale i koju partiju stonog penisa Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
SovicaPlava
clan sa specijalnim potrebama i ovlastima
SovicaPlava


Reputation : 5
Datum upisa : 07.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 1:34 am

Papak ::
Nije loša ideja , odgovara da vidimo dal sovica oće da natakne gumenjarke Very Happy
Tolike žrtve nisam spremna da podnesem zarad čovečanstva Blog kamijondzije Hariza  3246922733
Nazad na vrh Ići dole
flyingjoymaker
zaslužni član
zaslužni član
flyingjoymaker


Reputation : 1
Datum upisa : 16.09.2011
Godina : 75

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 2:34 am


je l` to tenis igraju tvoja Aida i zena Aidinog svalera?


cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.flyingjoymaker.com
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 3:40 am

Tolike žrtve nisam spremna da podnesem zarad čovečanstva Blog kamijondzije Hariza  3246922733:



rece Sovica, al eto nesto da joj ja u papkovo i moje ime pojasnim..uopste mi tebe ne bi iskrostavali u neke seksualne svrhe- barem ja , ja bih te iskoristio u pecaroske...Scena I na Dunavu ..



Sovica, gologuza a u ti gumenjarkama ulazi u vodu.Somovi izranjaju iz najvecih dubina, plivaju ispered Sovice ledjno i vicu: Pss, mala..pss eej pogledaj, pogledaj moja peraja sta rade!

Sovica se ocarano smijeska somovima koji se pracakaju ispred nje a ja ih mlatim palicom , pa u kofu...



Scena II

Sovica gologuza i golosisata sto se kaze "to ples" - usla u vodu a sarani posandrcali i ponasaju se ko delfini..prave piramide i salta....pljescu perajama ko foke ispred Sovice a grgec neki se skroz primako s' ledja joj i vrti joj pramen kose , uzdise.

ja im kazem ako budu fini svi i uskoce u kofu da cu reci Sovici da im malo mjeseca pokaze a oni se krenu svi bacati po obali misleci d asu nasukani kitovi ( nasukana kita je strasan prizor)



- etako bi te mi Sovice iskoristili, kada bi htjela obuci samo te zelene kondomke gumenjarke-....



etooo..bona.. i cega si se ti uplasila??
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 3:43 am

flyingjoymaker ::

je l` to tenis igraju tvoja Aida i zena Aidinog svalera?


cheers

ne, njih dvije igraju -ping pong-al ne sa mojim jajima..
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 3:48 am

blue mandarin ::
Tolike žrtve nisam spremna da podnesem zarad čovečanstva Blog kamijondzije Hariza  3246922733:



rece Sovica, al eto nesto da joj ja u papkovo i moje ime pojasnim..uopste mi tebe ne bi iskrostavali u neke seksualne svrhe- barem ja , ja bih te iskoristio u pecaroske...Scena I na Dunavu ..



Sovica, gologuza a u ti gumenjarkama ulazi u vodu.Somovi izranjaju iz najvecih dubina, plivaju ispered Sovice ledjno i vicu: Pss, mala..pss eej pogledaj, pogledaj moja peraja sta rade!

Sovica se ocarano smijeska somovima koji se pracakaju ispred nje a ja ih mlatim palicom , pa u kofu...



Scena II

Sovica gologuza i golosisata sto se kaze "to ples" - usla u vodu a sarani posandrcali i ponasaju se ko delfini..prave piramide i salta....pljescu perajama ko foke ispred Sovice a grgec neki se skroz primako s' ledja joj i vrti joj pramen kose , uzdise.

ja im kazem ako budu fini svi i uskoce u kofu da cu reci Sovici da im malo mjeseca pokaze a oni se krenu svi bacati po obali misleci d asu nasukani kitovi ( nasukana kita je strasan prizor)



- etako bi te mi Sovice iskoristili, kada bi htjela obuci samo te zelene kondomke gumenjarke-....



etooo..bona.. i cega si se ti uplasila??


Bravo Jarane , nego šta ćemo sa onim ribicama što joj se zavuku na pipava mesta oćemo li to zajedno nekako izvadiri? Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 3:55 am

more! dobra ideja-ti to njoj radi a ja cu gledat- jer sam mnogo dobar u seksualnoj preventivi...hahahahahhhhhhhhhhhahahha
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 4:02 am

Ma kao ćemo meredov mora jedan da drži drugi da vadi Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 4:09 am

nisi ti Papak ti si Perverznjak!!Embarassed stvarno te se bolan stidim.. Pa to je Sovica o kojoj ti pricas eheeeeeej idi ladi mudaaa negdje drugo..fuj! Sram te bilo!
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 4:10 am

Sorry oću muda u Dunav da mi ga pojedu smomovi Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 4:18 am

aj pusti goluba bice ti lakse... hahahaahhaahhaa kakav si ti smor tamo nesto komentarises ispod nekih lijepih prica..cccccc rileeeks jarane samo rileeeksss...na jedan magican nacin opet sve bude dobro.... steta sam musko jer znam dobro kuvat- ja sma zapravo tvoj idelani gejBlog kamijondzije Hariza  3841788055 :-)
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 4:24 am

Pa možeš i ovako pošto nisam zainteresovan za sex nego za kuvanje , ako uvedu ove gej brakove razmisliću o tvojoj ponudi ako je riba na repertoaru....čorbe udaću se za tebe ili oženiti bem li da... Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
blue mandarin




Reputation : 0
Datum upisa : 19.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 7:48 am

posto sam mehkog srca i njezne prirode mozda te i prijatno iznenadim kuhanjem...a ako nista pa igracemo se ...jastucicimaBlog kamijondzije Hariza  1940658580
Nazad na vrh Ići dole
Papak

Papak


Reputation : 0
Datum upisa : 22.09.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptySre Okt 19, 2011 9:29 am

blue mandarin ::
posto sam mehkog srca i njezne prirode mozda te i prijatno iznenadim kuhanjem...a ako nista pa igracemo se ...jastucicimaBlog kamijondzije Hariza  1940658580

Naravno Jarane kad ispušimo kod svih riba ostajemo jedno drugome , u trenucima nostalgije za ženama pravićemo riblju čorbu Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
Faith

Faith


Reputation : 0
Datum upisa : 13.08.2011

Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  EmptyČet Okt 20, 2011 1:35 pm

ja obozavam riblju corbu Embarassed
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Blog kamijondzije Hariza  Empty
PočaljiNaslov: Re: Blog kamijondzije Hariza    Blog kamijondzije Hariza  Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Blog kamijondzije Hariza
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» blog o ovotrenutnim mislima
» Kada je Blog postao Bog...
» blog premešten u online dnevnik

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
BeogradCafe freedom :: početak :: 

freedom

 :: Online Dnevnik
-
Skoči na: